Odmítnout vše můžete zde.

Jsme zvědaví


Veselá Dílna bloguje
Buď vítána, milá bytosti!

 

Neuvěřitelné se stalo skutečným. Nápad na založení virtuálního Obchůdku jsme měli v hlavě už několik let. Předcházela tomu poměrně dlouhá doba úvah, vymýšlení a vůbec samotného odhodlávání. To přišlo letos, paradoxně díky tomu zlému viru, který otočil zeměkouli vzhůru nohama (nebo naruby? Dá se taková zeměkoule otočit vzhůru nohama když nemá nohy? Tolik otázek...) 

Stále se ale cíl vlastního eshopu zdál tak vzdálený, tak nereálný. Osud občas umí ty životy dost potrápit, ale díky neblahým událostem, které se v létě odehrály, jsme získali plno volného času a rozhodli se, že to do toho konce - nebo spíš nového začátku - dotáhneme. 

Následovalo tudíž plno propracovaných hodin - nespočet úprav, přepisování, focení, vymýšlení, ilustrování. Naší snahou bylo vytvořit místo, kde se budete cítit hezky, kde třeba na chvíli budete moci zapomenout na trable všedního života a jako bonus si odnesete nějaký pěkný šperk/doplněk pro sebe, nebo svoje blízké. A myslíme si, že se nám to povedlo. 

Dnes - 10. 10. - se v katalogu nachází téměř 1300 kusů výrobků a plno dalších máme v záloze. Všechny byly vytvořeny s láskou a vírou, že vám s nimi opravdu kousek toho štěstí připutuje. Budeme samozřemě rádi za všechny podněty - pochvaly (na ty se těšíme), ale budeme vděční i za upozornění na nedostatky, abychom to tu doladili ku vzájemné spokojenosti.

A protože víme, že bez vás by to nešlo, tak jsme si připravili pro všechny bytosti, které se rozhodnou nám fandit a zaregistrovat se do zákaznické sekce mezi prvními, dáreček v podobě 10% slevy na veškerý sortiment. A to se vyplatí. No není to skvělé? (Sleva vám bude automaticky přiřazena při registraci v období 10. 10. - 17. 10. 2020) A budete ji mít funkční, dokud bude Obchůdek živ a zdráv. 

Závěrem bychom vám chtěli ještě říct, že současně s eshopem spouštíme i prodejní profil na Fler.cz (kde jsou kvůli provizím o něco vyšší ceny a rozhodli jsme se tam nahrát jen ochutnávku), ale plánujeme se tam vyžívat v různých aktivitách (např. tvoření nominací, ty nás ba). Jsme aktivní na Instagramu i Facebooku, takže pokud chcete mít přehled o novinkách, vřele doporučujeme odběr. (Newsletter zatím nemáme v provozu.)

 

A abychom vás nezdržovali, protože věříme, že už se těšíte, co tu máme pěkného, chceme moc poděkovat všem bytostem, které nám s tím vším píchli, bez vás by to nebylo takový. Budeme rádi, když nám pomůžete se trochu dostat i mezi další bytosti, takže pokud víte o někom, kdo by si tu přišel na své, určitě mu pošlete odkaz.

 

No a teď už to mejdlo může začít! 

Jdeme na to! Wiiiii!

Děkujeme!

Caneton + Henry + Agnes + Herrko + Emil


NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ