Odmítnout vše můžete zde.

Jsme zvědaví


Naše tvorba
Naše tvorba

 

Ahoj, bytosti! Jsme moc rádi, že jsi zavítala do našeho virtuálního Obchůdku. V tomto článku bychom ti rádi popsali, co v našem sortimentu najdeš.

 

Ve Veselé Dílně vyrábíme šperky a menší doplňky pro radost. Inspiraci k jejich realizaci hledáme v přírodě, kde je nám nejlíp. V současné době nabízíme celkem 3 základní kolekce. 

Agnesino... Agnes je naše čistá dušička. Chodí po venku za sucha i deště, přes den i za tmy. Málokdy posedí na místě. Při těch svých procházkách dokumentuje vše, co ji zaujme - motýly, květiny, broučky, oblohu. A my ty nejzdařilejší snímky používáme jako motivy k všemožným šperkům a doplňkům (prstýnkům, náhrdelníkům, odznáčkům...) které následně zaléváme křišťálovou pryskyřicí. Každý kousek dodáváme v barevném tylovém pytlíčku. Další uplatnění našly fotografie v kategorii "plackování", kde máme kapesní zrcátka, špendlíky, magnetky a také otvíráky na skleněné láhve, které díky očku můžeš použít zároveň jako přívěšek na klíče, a mít tak tuto praktickou pomůcku stále u sebe.  Stejně jako v případě šperků, i každou placku balíme do barevného tylového pytlíčku. 

Henryho... Kolekce našeho vtipálka Henryho je taková oddechovka. Najdeš v ní sice jednoduché, ale neméně pěkné šperky - náušnice z korálků a náušnice a prstýnky s nalepenými skleněnými/akrylovými kabošony s veselými motivy. Opět každý kousek ti přijde uvnitř barevného tylového pytlíčku.

Herrkovo... Tady se asi shodneme, že je to naše nejzajímavější a nejobsáhlejší kolekce. Od pradávna se říká, že čtyřlístek, který je darovaný, nosí štěstí. Lidé si je často zakládají do knížek, kde se časem poškodí, nebo se vytratí úplně. A tak jsme začali vylisované pravé čtyřlístky zalévat křišťálovou pryskyřicí do prstýnků, náhrdelníků, špendlíků, broží, náramků, záložek do knih... Upozorňujeme, že čtyřlístky po zalití stále dýchají, a tak se ve špercích objevují malé vzduchové bublinky, kterým interně říkáme "kapky rosy". Každý hotový kousek pak ukládáme do kartonové krabičky, která je vystlaná černým semišem. 

 

Šperky jsou tvořeny z kvalitních bižuterních kovů a i přes časté nošení - aneb testování na vlastní kůži - nám nemodraly, nekorodovaly, ani se nijak jinak neznehodnocovaly. Nedělají neplechu ani v alergickém uchu a na citlivé pokožce. I přesto ti ale doporučujeme, abys dodržovala základní zásady jejich nošení. Zamez, aby přišly do styku s kosmetikou (krémy/parfémy/lakem na vlasy...), pokus se zabránit jejich setkání s vodou a po příchodu domů je ulož na bezpečné místo - ideálně do šperkovnice, do které se nedostane světlo ani vlhko. 

 

Jsme samozřejmě otevření i tvým nápadům - pokud bys sis od nás něco přála, ale v Obchůdku jsi to neobjevila, neboj se na nás obrátit. Pokud to bude v našich silách, rádi ti vyhovíme a vyrobíme šperk/doplněk na míru. Jak jsme zmínili, každý zakoupený kus zabalíme do bezpečného útočiště, díky kterému vypadá hezky i jako dárek. Barvy tylových pytlíčků vybíráme tak, aby se k doplňku hodily, pokud máš zájem o nějakou konkrétní, určitě nám to písni do poznámky na konci objednávky, budeme-li mít takovou skladem, určitě ti vyjdeme vstříc.

 

Doufáme, že se v našem Obchůdku cítíš příjemně a že si třeba i něco hezkého odneseš.

Děkujeme.

Caneton + Henry + Agnes + Herrko + Emil


NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ